Wieloryby Dogecoina szaleją!

Ostatnio zaktualizowany: 24 kwietnia, 2023

Czołowa firma analityczna zajmująca się blockchainem, Santiment, donosi, że „wieloryby” Dogecoina aktywnie zgromadzają sporą ilość monet DOGE. Co ciekawe, eksperci z Santiment zauważają, że ten memowy kryptowaluta pokazuje wczesne symptomy dominacji na rynku kryptowalut.

W pigułce: Dogecoin wykazuje silną aktywność wielorybów, którzy skupują duże ilości monet. Cena Dogecoin zbliża się do psychologicznej bariery 0,1 dolara, a jeśli osiągnie 0,25 dolara, może wzrosnąć o 150%. Bitcoin również wykazuje wzrost w mocy wydobywania.

Wieloryby Dogecoina chętnie go skupują

Zgodnie z ustaleniami, wieloryby Dogecoina to te adresy, które mają w swoich portfelach więcej niż 10 milionów monet DOGE. Według danych firmy Santiment, te adresy obecnie zgromadzają duże ilości monet, a w ciągu ostatnich trzech miesięcy dodały do swoich portfeli aż 1,47 miliarda monet.

Dogecoin wykazał się umiarkowanym wzrostem wartości w ostatni weekend, z 9-procentowym skokiem w ciągu ostatnich 24 godzin. W międzyczasie większość innych kryptowalut pozostaje na stosunkowo stałym poziomie. Dane Santiment Feed pokazują, że adresy z ponad 10 milionami DOGE zgromadziły 1,47 miliarda monet od 1 stycznia, o wartości 123,1 miliona dolarów – informuje raport wiodącej firmy analitycznej.

Aktualna cena Dogecoina wynosi 0,099 dolara i zbliża się do przebicia psychologicznej bariery 0,1 dolara. Możliwe, że ta wartość zostanie przekroczona już podczas dzisiejszej sesji, co potwierdziłoby przebicie istotnego oporu, o którym wspomniał analityk Kaleo.

Jeśli cyfrowa moneta osiągnie wartość 0,25 dolara, zgodnie z prognozą analityka, oznaczałoby to wzrost o 150% względem poziomu 0,1 dolara.

Sprawdź również - Bitcoin za 150k USD? Firma przewiduje to na przyszły rok

Przeczytaj również:  Kryptowaluty w USA pod znakiem zapytania. Kontrowersje wokół budżetu Bidena na 2025.
Podziel się ze znajomymi
Karolina Mykesz

Karolina Mykesz

Swoją przygodę z kryptowalutami zaczęłam już wiele lat temu, kiedy Bitcoin dopiero zaczynał zyskiwać popularność. Początkowo traktowałam to jako ciekawostkę, ale wraz z upływem czasu zaczęłam coraz bardziej interesować się zagadnieniami związanymi z kryptowalutami. Przeczytałam mnóstwo artykułów, oglądałam wykłady i szkolenia, a także uczestniczyłam w konferencjach branżowych.

BONUS NA START

Załóż DARMOWE konto i zyskaj!
Rejestracja zajmuje 30 sekund
close-link

Poczekaj!

Zapomniałeś o bonusie na giełdzie Binance?
1. Rejestracja jest całkowicie darmowa
2. Nie zabierze Ci więcej niż 30 sekund
3. Nie musisz od razu kupować by dostać bonus
close-link